Юлія Коростильова у Вроцлаві виграла Гран-Прі зі стрільби кульової

У неділю, 17-го березня, в польському Вроцлаві завершився ХІІІ Grand Prix Wrocławia & Dolnego Śląska – 2024 зі стрільби кульової. Відмінно виступила на звітних змаганнях українка Юлія Коростильова – заслужений майстер спорту, випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобула золоту медаль у стрільбі із малокаліберного пістолета (олімпійська вправа МП-5) з 25 метрів.

Ветеран національної збірної України Юлія Коростильова свій шлях до перемоги на ХІІІ Grand Prix Wrocławia & Dolnego Śląska – 2024 у польському Вроцлаві в олімпійській вправі МП-5 (стрільба із малокаліберного пістолета з 25 метрів) розпочала з кваліфікації, де серед 25-ти учасниць посіла друге місце з результатом 581 очко. Першою стала добре знана їй багаторічна суперниця із Польщі Йоанна Вавржоновска, яка настріляла на три очки більше.

А третій результат – 580 очок – показала ще одна випускниця кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Анастасія Німець – донька і вихованка відомого стрільця Романа Бондарука (так само закінчив ЛДУФК імені Івана Боберського), яку також тренує Марина Соліна.

На жаль, пробитися до трійки призерів за підсумками фіналу, де нагороди виборювали вісім спортсменок, Анастасія Німець не змогла. Вона зупинилася за крок до місця на медальному подіумі, поступившись «бронзою» Джесс Ліддон з Великої Британії.

Натомість Юлія Коростильова в підсумку виборола головний приз ХІІІ Grand Prix Wrocławia & Dolnego Śląska – 2024. При цьому вона після трьох перших фінальних серій поступалася своїй головній суперниці, вищезгаданій польці Йоанні Вавржоновскій, чотирма очками – сім влучних пострілів з 15-ти проти 11-ти. Однак у наступних семи серіях, виявивши неабияку психологічну стійкість та волю до перемоги, вихованка заслуженого тренера України і свого рідного батька Сергія Коростильова зуміла переломити хід боротьби на свою користь. З 35-ти можливих очок Юлія вибила 31-е – на сім більше, ніж Йоанна. Тож у сумі десяти серій це дозволило українці не тільки відновити статус-кво, а й вирвати перемогу з рахунком 38:35 та виграти золоту медаль.

До вашої уваги хід розвитку подій у жіночому фіналі стрільби із малокаліберного пістолета з 25 метрів:

1. Юлія Коростильова (Україна) – 38 очок (2 2 3 5 4 5 4 4 4 5)
2. Йоанна Вавржоновска (Польща) – 35 (4 3 4 4 4 4 4 2 3)
3. Джесс Ліддон (Велика Британія) – 27 (2 4 4 3 3 1 4 3 3)
4. Анастасія Німець (Україна) – 23 (1 3 5 3 1 3 4 3)
5. Вероніка Щейбалова (Чехія) – 17 (2 1 4 2 2 2 4)
6. Агнешка Корейво (Польща) – 12 (3 2 2 2 2 1)
7. Надія Шаманова (Україна) – 11 (1 2 2 4 2)
8. Юліта Борек (Польща) – 7 (2 3 2)

Додамо, що наступні важливі змагання українських спортсменок –ліцензійний турнір до ХХХІІІ Літніх Олімпійських ігор Париж-2024 – пройдуть з 11-го до 20-го квітня в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).