Жіноча команда нашого вишу з баскетболу 3х3 – переможець Всеукраїнського турніру «Відкритий Кубок ЛДУФК імені Івана Боберського – 2024»

На відкритому майданчику навчально-спортивного комплексу стадіону «Скіф» у суботу, 28-го вересня поточного року, відбувся Всеукраїнський турнір «Відкритий Кубок Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – 2024 з баскетболу 3х3» серед жіночих команд. Головний приз звітних змагань у підсумку завоювала збірна команда нашого закладу вищої освіти, сформована зі студенток кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Валерій Мельник), яку тренує старший викладач цієї кафедри Ірина Кленіна.

За красень-кубок та престижні нагороди Всеукраїнського турніру
«Відкритий Кубок ЛДУФК імені Івана Боберського – 2024 з баскетболу 3х3» вели боротьбу шість жіночих команд
:

▶ Збірна команда ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів)
▶ ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ)
▶ Збірна команда Чернівців
▶ Клуб ігрових видів спорту (Львів)
▶ Спортивний ліцей (Івано-Франківськ)
▶ Збірна команда Львова

Згідно з Регламентом турніру, переможець та призери звітних змагань визначалися за підсумками матчів в одне коло – суперники зіграли один з одним по одному поєдинку. Кожен матч тривав 10 хвилин чистого ігрового часу, але коли одна з команд в регламентований ігровий час першою набирала 15 ігрових очок, то саме вона вигравала матч. Коли ж за 10 хвилин рахунок був рівним, то призначався овер-тайм до першого набраного ігрового очка однією з команд.

За кожен виграш команда отримувала два турнірні очки, за програш – одне. В разі однакової кількості турнірних очок у двох команд, вищу позицію в підсумковій класифікації отримував переможець особистої зустрічі. В разі рівної кількості турнірних очок у трьох і більше команд, розподіл місць, згідно з правилами баскетболу 3х3, затвердженими Міжнародною федерацією баскетболу (FIBA), відбувався за більшою кількістю ігрових очок, набраних сумарно в усіх зіграних матчах.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

Збірна ЛДУФК імені Івана Боберського – Збірна Львова – 12:9

Клуб ігрових видів спорту (Львів) – ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ) – 7:5

Збірна Чернівців – Спортивний ліцей (Івано-Франківськ) – 4:7

Збірна Львова – Клуб ігрових видів спорту (Львів) – 2:11

Збірна ЛДУФК імені Івана Боберського – Збірна Чернівців – 15:2

ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ) – Спортивний ліцей (Івано-Франківськ) – 7:8

Збірна команда Чернівців – Клуб ігрових видів спорту (Львів) – 8:6

Збірна ЛДУФК імені Івана Боберського – ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ) – 15:10

Спортивний ліцей (Івано-Франківськ) – Збірна Львова – 3:4

Збірна Чернівців – ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ) – 9:6

Спортивний ліцей (Івано-Франківськ) – Клуб ігрових видів спорту (Львів) – 4:15

ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ) – Збірна Львова – 7:5

Збірна ЛДУФК імені Івана Боберського – Спортивний ліцей (Івано-Франківськ) – 11:7

Збірна Львова – Збірна Чернівців – 5:4

Збірна ЛДУФК імені Івана Боберського – Клуб ігрових видів спорту (Львів) – 15:14

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ:

1. Збірна ЛДУФК імені Івана Боберського – 10 очок (68 ігрових очок)
2. Клуб ігрових видів спорту (Львів) – 8 (53)
3. Спортивний ліцей (Івано-Франківськ) – 7 (29)
4. Збірна Чернівців – 7 (27)
5. Збірна Львова – 7 (25)
6. ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ) – 6 (35)

Почесний трофей у складі Збірної команди ЛДУФК імені Івана Боберського вибороли:

Катерина Штик, Анастасія Сторчеус (обидві – IV курс факультету педагогічної освіти), Ольга Савченко (ІІ курс факультету фізичної культури і спорту) і Христина Бобанич (ІІ курс факультету терапії та реабілітації). Тренер команди – Ірина Кленіна.