21-го жовтня у ЛДУФК відбудеться круглий стіл «Як спілкуватися з військовими, ветеранами/ками та їх родинами?»

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського у понеділок, 21-го жовтня поточного року, в рамках проєкту Абілітаційний ХАБ «ProЖиттЯ» (керівник – професор кафедри педагогіки та психології нашого закладу вищої освіти, доктор педагогічних наук Світлана Криштанович) відбудеться круглий стіл «Як спілкуватися з військовими, ветеранами/ками та їх родинами?». Початок заходу – 13:00 (авд. 317).

Ми раді запросити вас взяти участь у круглому столі «Як спілкуватися з військовими, ветеранами/ками та їх родинами?».

Спікер – консультант, тренер, доцент кафедри педагогіки та психології (завідувач – доцент Валерій Соловйов), кандидат психологічних наук Олександра Дмишко.

Метою заходу є поглиблення розуміння особливостей спілкування з військовими та ветеранами, а також їхніми родинами. На круглому столі будуть обговорені важливі аспекти психологічної підтримки, етичні моменти комунікації та практичні поради для взаємодії.

ОСНОВНІ ТЕМИ КРУГЛОГО СТОЛУ:

▶ Як правильно вибудовувати комунікацію з ветеранами та їхніми родинами.

▶ Етика взаємодії та уникнення тригерів.

▶ Техніки самодопомоги, допомоги та кейси.

Для кого: педагогів, психологів, адміністративних та соціальних працівників, родин військових.

Матеріали: ручка, папір.

РЕЄСТРАЦІЯ:
Для участі просимо зареєструватися за посиланням –

Або за допомогою QR-коду –

Долучайтеся до важливого діалогу та внесіть свій вклад у підтримку тих,
хто захищав нашу країну!