У ЛДУФК відбулася презентація проєкту Bestrong Games – Всеукраїнських змагань для ветеранів війни (Фото)

У четвер, 10-го жовтня поточного року, в Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, в рамках Абілітаційного ХАБу «ProЖиттЯ» (керівник – професор кафедри педагогіки та психології нашого закладу вищої освіти Світлана Криштанович), відбулася презентація проєкту Bestrong Games – Всеукраїнських змагань для ветеранів війни, який став одним із масштабних спортивних змагань, присвяченим ветеранам війни.

Керівник проєкту – Євген Лукащук – магістрант ОПП «Адаптивний спорт та спорт ветеранів війни» кафедри теорії спорту та фізичної культури (завідувач – професор Юрій Бріскін). Ініціювала даний захід професор кафедри теорії спорту та фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту Аліна Передерій.

Проєкт об’єднує учасників з різних куточків України, надаючи можливість ветеранам проявити себе у спортивних дисциплінах, розвинути свої фізичні можливості та зміцнити бойовий дух.

Під час презентації керівник проєкту Євген Лукащук наголосив на важливості спортивної реабілітації, як частини комплексної допомоги ветеранам. За його словами, Bestrong Games не лише мотивує до повернення до активного життя, але й є потужним інструментом для відновлення віри у власні сили та можливості.

«Наша мета – не тільки фізичне відновлення, а й створення спільноти, де кожен ветеран відчуває підтримку та взаєморозуміння. Bestrong Games – це місце, де учасники відновлюють своє здоров’я, зав’язують нові дружні зв’язки та мають можливість проявити себе», – зазначив Євген Лукащук.

Євген Лукащук окреслив перспективи проєкту на 2025 рік. Отже, Bestrong Games відкриває нові можливості для тисяч українських ветеранів, які віддали свої сили на захист Батьківщини, а тепер можуть знайти нову мотивацію через спорт і спільноту однодумців.

Приємно відзначити, що подія зібрала велику кількість активних та небайдужих студентів, які навчаються на різних факультетах нашого закладу вищої освіти, що свідчить про зацікавленість проєкту. У ході дискусії було багато запитань до спікера, що свідчило про небайдужість та активність студентської спільноти ЛДУФК імені Івана Боберського.

Особливу роль у реалізації проєкту відіграватиме Абілітаційний Хаб «ПроЖиттЯ», який готовий до співпраці, зокрема через залученість студентів до проведення змагань як волонтерів. Також, через навчальні практики наших студентів під супроводом викладачів до надання реабілітаційних і тренерських послуг для учасників Bestrong Games, а саме через надання їм необхідної підтримки для фізичного відновлення та інтеграції в соціальне життя після повернення з фронту.

Дякуємо професору кафедри теорії спорту та фізичної культури, доктору наук з фізичного виховання і спорту Аліні Передерій за таку чудову ініціативу.

Сподіваємося, що співпраця Абілітаційного Хабу «ПроЖиттЯ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та проєкту Bestrong Games буде успішною.

Разом до Перемоги! Слава Україні! Слава Героям!