28-го жовтня у ЛДУФК імені Івана Боберського розпочнеться опитування щодо якості освітньої діяльності

Відповідно до Положення про організацію опитування щодо якості освітньої діяльності у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського та згідно з розпорядженням першого проректора нашого Університету – професора Федора Музики від 21.10.2024 з метою покращення освітнього процесу Комісія з моніторингу якості освіти (голова – професор Аліна Передерій) проводить опитування здобувачів освіти усіх спеціальностей першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Опитування проводиться з понеділка, 28-го жовтня поточного року, в онлайн режимі. Відповідні покликання розміщено на сторінці Комісії з моніторингу якості освіти на сайті Університету в розділі – «Комісія з моніторингу якості освіти. Анкетування»

Просимо усіх здобувачів освіти бути активними та небайдужими. Результати опитування важливі для вдосконалення якості навчання в нашому Університеті.

Комісія з моніторингу якості освіти звертається також до представників студентського самоврядування, до усіх викладачів та адміністрації максимально сприяти проведенню опитування, інформуванню студентів щодо важливості організації таких заходів в сучасній системі вищої освіти.