Викладачі ЛДУФК 13-го жовтня гратимуть на Всеукраїнському відкритому турнірі з бадмінтону серед науко-педагогічних працівників ЗВО

У неділю, 13-го жовтня поточного року, у Львові, на базі спортивного комплексу Львівського Національного університету імені Івана Франка (вул. Черемшини, 31) буде проводитися традиційний Всеукраїнський відкритий турнір з бадмінтону серед науко-педагогічних працівників закладів вищої освіти. Серед учасників майбутнього спортивного дійства буде й команда викладачів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Жеребкування – о 09:15. Старт турніру – о 09:30.

Загальне керівництво організацією і проведенням майбутнього змагання здійснюють кафедра фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти і Спортивний клуб ЛНУ імені Івана Франка та кафедра спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК імені Івана Боберського.

Організаційний комітет очолюють професорка Оксана Шукатка (завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Івана Франка, докторка педагогічних наук) та доцент Валерій Мельник (завідувач кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту).

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Іван Каратник (доцент кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту).

У змаганнях беруть участь науко-педагогічні працівники закладів вищої освіти. Ідентифікація кожного гравця відбувається через офіційний сайт ЗВО. Від кожного закладу вищої освіти допускається до трьох команд. Склад команди – два гравці незалежно від статі. Змагання проходять у парній категорії і проводяться згідно офіційних правил гри у бадмінтон. Також проводяться змагання з індивідуальної майстерності.

Переможці і призери турніру нагороджуються ексклюзивними медалями та кубками, а усі учасники змагання – пам’ятними призами.

Тож запрошуємо студентів і викладачів ЛДУФК імені Івана Боберського та усіх бажаючих прийти у неділю, 13-го жовтня, у СК ЛНУ імені Івана Франка та підтримати й вболівати за представників нашого закладу вищої освіти.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!