Проректор з адміністративно-господарської роботи

Оленич Ірина Михайлівна
Посада – проректор
Науковий ступінь – кандидат географічних наук
Вчене звання  – доцент
Викладає навчальні дисципліни:
• Міжнародний туризм;
• Туроперейтинг.
Освіта:
• Львівський національний університет імені Івана Франка;
Етапи роботи в Університеті:
• 2019–2020 рр. – викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури, проректор з АГР;
• 2020 – по теперішній час – доцент кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського, проректор з АГР.
Наукова діяльність:
• тема кандидатської дисертації:  «Ландшафтознавча організація геоінформаційних систем рекреаційних туристичних ресурсів Карпатського національного природного парку»
• напрямки наукових досліджень: Конструктивно-географічні засади оптимізації функціонування національних парків; Екологічна освіта та заповідна справа; Впровадження та використання геоінформаційних технологій в туризмі; Розробка туристичних продуктів.
Нагороди: Почесна грамота Кабінету міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, сумлінну працю та високий професіоналізм; цінний подарунок (годинник) від Львівської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію.