Відділ інформаційного забезпечення, профорієнтації та працевлаштування

Працівники

Начальник відділу – Дупнак Іван Васильович

Провідний фахівець – Рубіновська Ірина Ананіївна

Фахівець І категорії Андросов Євген

Фахівець ІІ категорії – Шупенюк Іванна Ігорівна (0,5 ст.)

Фахівець ІІ категорії – Унгурян Іванна Миколаївна

Інспектор – Колодій Оксана

[згорнути]
Основні завдання відділу

• Збір, опрацювання і оперативне поширення інформації про діяльність університету, його підрозділів та працівників в засоби масової комунікації.
  • Наповнення інформацією про діяльність університету, його підрозділів та працівників офіційної електронної публікації університету в Інтернеті.
  • Налагодження ділових стосунків з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості і рекрутинговими агенціями, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) тощо з питань професійної підготовки та працевлаштування студентів і випускників.
  • Cтворення бази даних про студентів і випускників, що звернулися до підрозділу щодо працевлаштування, та накопичення банку потенційних підприємств, установ та організацій (роботодавців) для студентів та випускників. Використання мережі Іnternet для постійного поновлення банку вакансій.
  • Надання інформації студентам та випускникам про вакантні місця роботи відповідно до їх фахової підготовки.
  • Надання консультацій студентам і випускникам з питань оформлення власного резюме.
  • Інформування деканатів та випускових кафедр про наявні вільні вакансії для подальшого працевлаштування випускників.

Телефон: (032) 261-59-90

e-mail: informator@ldufk.edu.ua